WordPress Web Tasarım Blogu Açıldı!

Eğer bir web ajansı iseniz; sosyal medya ve seo ile ilgili olarak kapsamlı hizmetler sunuyorsanız, her sosyal medya platformunda olmanız gerekiyor. Sosyal medya demişken sadece Facebook ya da Twitter olarak algılamak yanlış olacaktır. Çünkü, Instagram’dan tutun da, Blogspot’a kadar hepsi de ayrı bir sosyal mecradır.

Prestij konusunu da düşünürseniz, markanızla alakalı olan tüm kullanıcı adlarına siz sahip olmalısınız, bunun telafisi olmayacaktır. İşte tam da bu nedenle, WordPress blogumuz için de bir açılış yapalım istedik. Hali hazırda belki de 10 tane farklı platformda CREAMIVE markası altında dolu dolu içerik üretiyoruz, bu da bir gerçek.

Web Tasarım Blog
Web Tasarım Blog

Web Tasarım Ajansı Blogu

Bu blog web tasarım alanında farklı içeriklere sahip olacak. Zaten kendi ana sitemiz üzerinden de yayın yaptığımız için burada da benzerlerini yayınlıyor olacağız. Belki de belli mi olur? Sadece buraya özel içerikler ve kampanyalarımız da olabilir. Örneğin, takipçilerimize hediyeler dağıtabileceğimizi de belirtmeden geçmek istemeyiz.

 

CREAMIVE Web Tasarım Neler Yapıyor?

Bir markanın neredeyse dijital tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir yelpazeye sahibiz. Web tasarım, web yazılım, sosyal medya, seo, kurumsal kimlik, marka danışmanlığı, içerik üretimi, metin yazarlığı… Bunlar genel olarak hizmet verdiğimiz başlıklar olarak öne çıkıyor.

 

Sosyal Medya ve SEO Hizmetleri
Sosyal Medya ve SEO Hizmetleri

 

Bazı durumlarda da web tasarım çalışmalarını yaptığımız bazı müşterilerimiz, dijital mecralarla alakalı başka ihtiyaçları olduğunu da belirtebiliyorlar ve sadece bizimle muhatap olmak istediklerini söylüyorlar. İşte böyle durumlarda da web tasarım ile alakası olan ya da olmayan dijital hizmetlerimiz de olabiliyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s